Doba sa mení a s ňou aj naše hodnoty a priority. Vyhľadávame rôzne atrakcie, zábavu a iné dobrodružstvá. Uvedomili sme si dôležitý fakt, že zábava a zážitky sú cennejšie ako materiálne veci. Sme šťastnejší, ak peniaze míňame na zážitky. Hromadíme si nie veci, ale dobrodružstvá a spomienky, ktoré nám zostanú navždy.

Ak hľadáte darček pre svojho blízkeho, tak vám s tým vieme jednoducho pomôcť.

Prečo?
Náš produkt obsahuje dávku emócií. Či už ide o adrenalín, zábavu, pocit slobody alebo možnosť vyskúšať si ešte mladý nepoznaný šport. Nemusíte sa obávať. Veľkou výhodou je, že kiting nie je fyzický náročný šport. Aj preto je rozšírený medzi ľuďmi všetkých vekových kategórií.


Ako?
V našom portfóliu nájdete rôzne druhy kitingu. Stačí si vybrať či doprajete blízkemu zážitok na vode, tráve alebo snehu. Tento zážitok nemusí skončiť jedným dňom. V ponuke máme aj viacdňové kurzy a cenovo dostupnú požičovňu, ktorá je určená len pre našich klientov.

Kedy? Svojho blízkeho môžete jednoducho prekvapiť v ten správny okamih, na narodeninovej oslave, na Vianoce alebo na výročie. Vyvinuli sme pre vás darčekový poukaz vhodný na každú príležitosť. Darčekový poukaz je ideálna forma darovania zážitku.

Darčekový poukaz aj bližšie informácie o použití a zakúpení nájdete na našej stránke. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom formulára.