Teambuilding

Navrhnite šéfovi, zamestnancom, spolupracovníkom, tímu túto príležitosť a využite ju. Premeňte pracovné myšlienky do myšlienok zábavy, adrenalínu teambuildingom dostupným po celý rok prostredníctvom kiting športu na vode, tráve, snehu.

Pozitívna energia z teambuildingu vám dopomôže k upevneným si pracovných vzťahov, spoznaniu kolegov a vymením pracovných myšlienok za pocity zábavy a vzrušenia.

Kiting na tráve – je vhodnou voľbou, ako získať zručnosti s ovládaním šarkana. Ovládanie šarkana/kita v tvare padáka je najdôležitejšou súčasťou tohto športu. Pomocou šarkana a vetra vie byť daný jazdec poháňaný na trojkolesovej bugine, ktorá je primárne určená pre tento šport. Bugina je terénna trojkolka v ktorej sedíte, riadite draka rukami a určujete si smer jazdy nohami.

Druh kitingu prevádzkovaný na vodnej hladine sa  nazýva  kiteboarding. Slovenské podmienky pre začínajúcich kiteboardistov nie sú až tak vyhovujúce. Hlboké vodné plochy, nebezpečné okraje, nárazový vietor, veterné prekážky, malé vodné plochy sú základné dôvody prečo sa oplatí vycestovať za hranice a užiť si kiteboarding naplno.

Zimné mesiace na snehu prostredníctvom lýži/snowboardu vieme využiť pre aplikovanie snowkitingu.  K vyhovujúcim podmienkam pre snowkiting potrebujeme vietor v minimálnom rozsahu 4m/s, zasneženú priestrannú lúku a môžeme jazdiť. Práve tieto podmienky nám častokrát prajú v blízkej oblasti Tatier.

Kontaktujte nás:

Táto stránka využíva Google Recaptcha na ochranu proti spamu. Ochrana osobných údajov a Podmienky použitia.

Bližšie informácie:

  • Na trávnatom povrchu nás najčastejšie vidíte v okolí Tatier častokrát vo Veľkej Lomnici kvôli vhodným poveternostným podmienkam. Po spoločnej dohode je možné zvoliť aj vaše iné vybrané miesto vo vašom regióne.
  • Pre  teambuildingový tím na vodných plochách sa usporiada trip na Poľský poloostrov Hel.
  • Cez zimné obdobia navštevujeme Šuňavu (20km pri Poprade). Naša spoločnosť spolupracuje s českou profesionálnou snowkitingovou školou, vďaka ktorej si môžete užiť snowkiting aj v Nórsku.

Hovorili o nás

Kiteride v kežmarských novinách
Kiteride v RTVS
logo nový čas
Rádio Expres