Referencie

recenzia_Peto

Veľké DIK

Skvelý zoznamovací kurz s Kite-om. Mam trochu spečenú tvár kedže počasie vyšlo presne podľa Dominikovej predpovede 😃 Odporúčam budúcich klientov upozorniť nech si natrú ksichty keď plánujú hľadiet na draka letiaceho proti slnku 🙂 Veľmi odporúčam využiť Dominikove služby ak chcete skúsiť Kite prípadne si požičať výbavu. Všetko bolo skvelé, draky vyladené, kolieska na buggy dofuknute a vietor fúkal akurat.

Peťo
KiteRide skúsenosti

Vrele všetkým doporučujeme.

S kitingom sme sa stretli viac krát pri mori. Tentokrát sa tak stalo pod Tatrami. Trávili sme tu úžasne dni, počasie prialo, tak padla voľba aj na jednodňový kurz kitingu s Dominikom.
Podľa predpovedi sme dohodli deň, a mohlo sa začať. Postupne od malých cvičných kitov až po veľké kity s trapezami, a dokonca aj s karou po lúke. Naše tri teenegerky si celý deň užili na parádu.
A za nás, absolútna spokojnosť. Dominik ako človek a ako inštruktor je skvelý. Poradil si s troma babenami, vysvetlil, predviedol a precvičil s nimi čo bolo treba.
Niečo podobné, ako 3 v 1: zábava, skúsenosť, príprava na ďalšie zážitky s kitom.

Maca a Peter
KiteRide skúsenosti

Bolo to super

Bolo to super. Skúsiť si to najprv takto bolo fajn, potom sa to bude lepšie skúšať na ostro na vode či lyžiach.

Júlia
Kiteride skúsenosti

Veľmi sa mi to páčilo

Kajtovanie bolo super, aj na precvičenie a aj na zábavu. Veľmi sa mi to páčilo, všetci boli veľmi milí.

Terka
snowkiting

Ďakujem

Bol to super zážitok a oceňujem veľmi priateľský prístup.

Janči
skusenosti absolventov kite ride

Skvelý zážitok

Skvelý zážitok
Kurz kitingu som dostal ako dar od manželky a moje očakávania sa naplnili. Vzal som so sebou aj 13 ročného syna, ktorý bol taktiež nadšený. Dominik má skvelé vybavenie, detailne nám vysvetlil všetko potrebné a skúsili sme si aj adrenalínovú jazdu na bugine. Určite odporúčam.

Martin

Odporúčame

Ahojte prívrženci adrenalínového športu, chceme sa poďakovať a zároveň odporučiť inštruktora Dominika, ktorý nás zasvätil do tohto super športu, piatkové popoludnie sme si náramne užili, aj keď sme boli úplní začiatočníci. Po celom 3 hodinovom kurze sme už zvládali jazdu na trojkolke a skúsili sme aj skateboard. Určite plánujeme ďalšie lekcie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Dominikom. Odporúčame všetkými desiatimi.

S pozdravom Adam a Matej
recenzia snowkiting silvia

Teším sa na ďalšiu lekciu

Vrelo odporúčam skúsiť kiting s inštruktorom Dominikom. Ja som zatiaľ absolvovala 2 lekcie a už na druhej som bola schopná jazdiť samostatne! ❤ Dominik vysvetľuje všetko od začiatku a je vidno, že kiting je jeho vášeň. Teším sa na ďalšiu lekciu!

Silvia
Snowkiting recenzia - Dušan

Adrenalínová skúsenosť

Šuňava 17.2.2021 individuálny snowkite kurz. Výborný vietor v úžasnom prostredí, snehu tak akurát. Musím pochváliť priateľského inštruktora Dominika, ktorý dokázal rýchlo, stručne a jasne vysvetliť potrebné znalosti a predovšetkým spozorovať všetky nedostatky a prehrešky v jazde a usmerniť činnosť kitera. Obetavo sa pri mne nabehal. Vrele tento kurz odporúčam každému, kto sa rád popasuje s prírodnými živlami. Je to bezpečné a adrenalínové.

Dušan

Ďakujeme veľmi pekne za krásny zážitok.

Kurz som kúpila manželovi ako darček na Vianoce. Boli sme veľmi spokojní, kurz si veľmi užil a verím, že s Dominikom sa nestretol posledný krát a kite si vyskúša aj v zime na snowboarde ako bolo pôvodne plánované 🙂 Veľmi si vážim aj to, že napriek vypršaniu platnosti poukazu nám jeho platnosť predĺžil a veľmi rýchlo dal vhodný termín na absolvovanie kurzu.
Samozrejmosťou bol prijemný a profesionálny prístup 🙂 Ďakujeme a vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť niečo nové 🙂

Maťa
Landkiting kurz - Malý Šariš

Ďakujeme bolo super!

Ústretový a priateľský prístup inštruktora, naučili sme sa základy ovládania Kitu a už teraz sa tešíme na ďalšie možnosti rozvíjať tieto znalosti na snehu, či na vode :). Chválime tiež ochotu pri výbere termínu a miesta kurzu a tešíme sa na ďalšie stretnutie a využitie požičovne :).
(P.S. Odporúčame nezabudnúť opaľovací krém☀️)

Laura a Daniel
Landkiting

Ďakujeme

Dovoľte, aby som Vám poďakovala za včerajšiu realizáciu synovho darčeka – kite ride. Matejovi sa to veľmi páčilo, pán inštruktor Emanuel bol profesionálny, k synovi pristupoval pokojne a trpezlivo. Verím, že sa znovu stretneme pri ďalších dobrodružstvách so šarkanmi.

Matej