Skúsenosti absolventov

recenzia_Peto

Veľké DIK

Skvelý zoznamovací kurz s Kite-om. Mam trochu spečenú tvár kedže počasie vyšlo presne podľa Dominikovej predpovede 😃 Odporúčam budúcich klientov upozorniť nech si natrú ksichty keď plánujú hľadiet na draka letiaceho proti slnku 🙂 Veľmi odporúčam využiť Dominikove služby ak chcete skúsiť Kite prípadne si požičať výbavu. Všetko bolo skvelé, draky vyladené, kolieska na buggy dofuknute a vietor fúkal akurat.

Peťo
KiteRide skúsenosti

Vrele všetkým doporučujeme.

S kitingom sme sa stretli viac krát pri mori. Tentokrát sa tak stalo pod Tatrami. Trávili sme tu úžasne dni, počasie prialo, tak padla voľba aj na jednodňový kurz kitingu s Dominikom.
Podľa predpovedi sme dohodli deň, a mohlo sa začat. Postupne od malých cvičných kitov až po veľké kity s trapezami, a dokonca aj s karou po lúke. Naše tri teenegerky si celý deň užili na parádu.
A za nás, absolútna spokojnosť. Dominik ako človek a ako inštruktor je skvelý. Poradil si s troma babenami, vysvetlil, predviedol a precvičil s nimi čo bolo treba.
Niečo podobné, ako 3 v 1: zábava, skúsenosť, príprava na ďalšie zážitky s kitom.

Maca a Peter
KiteRide skúsenosti

Bolo to super

Bolo to super. Skúsiť si to najprv takto bolo fajn, potom sa to bude lepšie skúšať na ostro na vode či lyžiach.

Júlia
Kiteride skúsenosti

Veľmi sa mi to páčilo

Kajtovanie bolo super, aj na precvičenie a aj na zábavu. Veľmi sa mi to páčilo, všetci boli veľmi milí.

Terka
snowkiting

Ďakujem

Bol to super zážitok a oceňujem veľmi priateľský prístup.

Janči
skusenosti absolventov kite ride

Skvelý zážitok

Skvelý zážitok
Kurz kitingu som dostal ako dar od manželky a moje očakávania sa naplnili. Vzal som so sebou aj 13 ročného syna, ktorý bol taktiež nadšený. Dominik má skvelé vybavenie, detailne nám vysvetlil všetko potrebné a skúsili sme si aj adrenalínovú jazdu na bugine. Určite odporúčam.

Martin