Kiteboarding Sardínia

V spolupráci s českou školou FlyIt je pripravená základňa od začiatku mája na Sardínii. Príďte si užiť kiteboarding na plytkej rovnej vode alebo hneď na jar vo vlnách na najkrajšej pláži Sardínie. Ešte jazdiť s kitom neviete? Kite kurz na plytkej rovnej vode je ten najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako sa kiteboarding naučiť. Spot je vhodný aj pre deti. Okrem kompletného nového vybavenia na kiting pre vás máme v požičovni aj vybavenie na surfing, paddleboarding a po novom, aj wing foiling a ťahanie za lodou na kiteboarde alebo hydrofoile. Na Sardínii si otestujete najnovšie vybavenie od top značiek Ozone, Mystic, F-one a ďalších.

Prileť na ostrov, ďalšie už zariadime

Ubytovanie

V dedinke Villarios pre vás máme dve izby v našom kite apartmáne, apartmán s terasou s výhľadom na more minútku chôdze od nás a pripravujeme nový kitehouse, kde bude aj záhradka na raňajky a grilovačky.

Odvoz

Odvezieme ťa z letiska aj s nadmernou batožinou. Máme na to dodávku aj osobné auto. Osobné auto si od nás môžeš taktiež požičať či už na nákup, na pár dní alebo na celý pobyt.

sardinia kiteboard
kiteboarding

Transfery

Každý deň spoločne vyberieme, kde sú najlepšie podmienky a pôjdeme na kite, surf alebo za inou zábavou tam. Sme vždy blízko, takže ak by si mal nejaký problém, radi pomôžeme.

Kite kurzy

Ešte nekituješ? Príď sa to naučiť. Zrejme ťa za týždeň rozjazdíme. Pokiaľ už jazdíš, daj si pokročilú lekciu a nauč sa nové triky. S inštruktorom to ide rýchlejšie ako podľa videí.

Požičovňa

Máme pre teba pripravené nové vybavenie top kiteboarding značiek, bezpečnostné vybavenie, hydrofoil, vlnovku, paddleboardy, soft surfboardy, wing foil a tiež nejaké bicykle.

Sprievod

Zober so sebou koho chceš. Pokiaľ chce tak na kurz, ak nie, tak na výlet. Okolie kitespotov je väčšinou krásna pláž, takže na svoje si príde každý.

Čo to bude stáť?

Na Sardínii to môže a nemusí byť o cestovaní za vetrom, vlnami a ďalšou zábavou. Ak si chceš užiť kitovací týždeň spoločne s nami na max, nič neriešiť a prísť na ľahko, mrkni na Kitetrip s požičovňou, pokiaľ máš svoje vybavenie a inak sa nechceš o nič starať, mrkni na Kitetrip.

Pokiaľ chceš na kurz alebo si kitetrip sám nakombinovať, napíš nám, naplánujeme ho s tebou.

Kitetrip s komplet požičovňou

Chceš si kúpiť letenku, vziať len príručiak a o nič viac sa nestarať?
V cene je ubytko u nás na kite apartmánu, spoločné raňajky, všetky transfery na letisko a na spoty v okolí (do 1h jazdy autom) a požičanie akéhokoľvek vybavenia, ktoré máme – kity, boardy, SUP, soft surf boardy, wing foil.

CENA ZA TÝŽDEŇ
apríl – máj, október– november – 598€
jún – september – 654€
júl – august – 696€

Kitetrip

Vlastne to isté bez požičovne … Kúp si letenku a vybavenie, ktoré ti bude chýbať si požičiaš až na mieste, všetko ostatné je zariadené!

CENA ZA TÝŽDEŇ
apríl – máj, október – november, 1 – 2os. – 378€
jún, september, 1 – 2os – 434€
júl/august, 1 – 2 os. – 476 €

Kitetrip + kitekurz – 3 denný

Chceš prísť na kite trip a naučiť sa jazdiť? Pokiaľ sa prihlásiš na minimálne 3 denný kite kurz k tripu máš oboje s 10% zľavou + získaš 10% zľavu na požičovňu po celý rok!

10% zľava
apríl – jún, október – november – od 690€
jún – september – 740€
júl – august 1 – 2 os. – od 780€

Nauč sa s nami jazdiť na kite a už nikdy nebudeš chcieť prestať.

BEZPEČNE

Na lekciách sa budeš učiť kiting na novom vybavení top značiek pod dohľadom skúsených inštruktorov. Bezpečnostné pomôcky sú samozrejmosť.

EFEKTÍVNE

Chceme, aby ťa kiteboarding naozaj bavil, preto sú lekcie vždy individuálne a prebiehajú jedine za dobrých veterných podmienok.

ZÁBAVNE

Vytvárame partiu ľudí, ktorí tento šport milujú. Aj po kurze s nami môžeš jazdiť na ďalšie kitetripy a jednoducho na to nebyť sám.