Kiteboarding v Egypte

KITE RIDE v spolupráci s českou kitingovou školou ponúka kiteboarding na Hurgáda v Egypte na brehu azúrovo modrého Červeného mora vrátane najvyššieho možného komfortu. Pri výučbe oceníte teplú klímu, plytkú vodu a najvyššiu početnosť vetra. Zamilujete si množstvo priestoru na vode, ale aj výučbu s využitím vysielačiek vrátane fotiek a videí z couchingu.

LETENKY

Pokiaľ nám oznámite preferovaný termín svojej návštevy,objednáme vám samostatné letenky a prenájom apartmánu hneď vedľa našej kite základni.

Cena Taxíka z letiska a späť pre individuálny let je:
– osobné auto – 10 € / cesta, mikrobus – 15 € / cesta
– platí sa v hotovosti taxikári. Na letisku vás bude čakať taxík s nápisom PARADISE KITESURF. Taxi u nás objednáte emailom deň pred vašim odletom. Spiatočný objednáte na kite základni.

Víza zaobstaráte na letisku v Hurghade za 25 USD / osoba.

Lety niekoľkokrát týždenne z Bratislava Brno Ostrava Bratislava Košice – cena cca od 230 € v cene letenky: odbavená batožina do 23 kg (najdlhšia strana max. 150cm a súčet všetkých 3 strán nesmie presiahnuť 250cm) + príručná do 8 kg (56x45x25cm). Príplatky: športové vybavenie 32kg jeden smer – 60€.

kiteboarding hurghada

APARTMÁN

Ak nám oznámite preferovaný termín svojej dovolenky, prispôsobíme vám termín kurzu a vypracujeme vám ponuku pre hotely Hawaii Le Jardin 5* a Hawaii Riviéra 4* a AMC Royal 5* (all-inclusive, Hawaii má skvelý aquapark s tobogánmi).
Ponuka apartmánov hneď vedľa našej kite základne v cenách od 40 €/apartmán/noc.

Kompletný Zájazd Kartago Tours/Exim Tours:

v cene zájazdu: odbavená batožina do 23 kg (najdlhšia strana max. 150cm a súčet všetkých 3 strán nesmie presiahnuť 250cm) + príručná do 8 kg (56x45x25cm).
príplatky: Športové vybavenie 32kg jeden smer – 50€/oba smery – 100€.

Cestovná kancelária Exim Tours majú víza v cene zájazdu.

Možnosť stornovať zájazd za 50€ (za osobu) do 65 dní pred zájazdom pri Exim a 60 € pri Kartago.Ďalšie informácie v VOP Exim Tours a vo VOP Kartago Tours.

KITE KURZ

– 6-dňový kurz pre začiatočníkov, 18 hod. – 630 €

– 3-dňový kurz pre začiatočníkov, 11 hod. – 430 €

– 1-denný refresh kurz, 3 hod. – 145 €

– 3-dňový refresh kurz, 9 hod. – 355 € (vždy cca 3-4 hod./deň)

V cene kurzu je zapožičanie kompletného kiteboarding vybavenia, inštruktor, výučba s vysielačkami pre uľahčenie pokroku. Kurzy prebiehajú na kite základni v Hurghade sever (2 min. chôdza po pláži z hotelov Hawaii Riviera 4*, Hawaii Le Jardin 5*, AMC Royal 5*

KITE POŽIČOVŇA

– 1-denná požičovňa “Tube-kite + board + trapéz – 90 €

– 2-denná požičovňa “Tube-kite + board + trapéz –190 €

– 3-denná požičovňa “Tube-kite + board + trapéz –280 €

– 6-denná požičovňa “Tube-kite + board + trapéz –450 €

– poistenie poškodenia vybavenia –10 € / deň

hurghada kitesurfing

Odpovieme na otázky

Táto stránka využíva Google Recaptcha na ochranu proti spamu. Ochrana osobných údajov a Podmienky použitia.